''Rıza hocaya verilen destek bana verilseydi...''

Haber tarihi: 06 Mart 2018 Salı 12:49
''Rıza hocaya verilen destek bana verilseydi...''
Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yayınlanan "Spor Servisi" adlı programda spor gündemini değerlendirdi.

Rıza hocaya verilen destek bana verilseydi, Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri'ydim. Kötü bir yönetim gerçekleştiriyor. Rıza hoca iyi antrenör ama kötü teknik direktörlük yapıyor.

 

Şu oyunu Tudor oynatsaydı uçağa binemezdi. Karayoluyla Gürcistan'a gitmek zorunda kalırdı. Trabzonspor'un sahada ne yaptığı belli değil.

 

Bu takım sadece Burak oyunu oynamayı biliyor. Ama Burak'sızken de Burak oyunu oynamaya çalışıyorlar. Halen arkaya top atıyorlar. Trabzonspor'daki oyuncular ayağa top alan oyuncular.

 

Bu Rıza hoca için belki de son büyük teknik direktörlük sınavı. Ama olmuyor... Ben Rıza hocanın dün ne yapmaya çalıştığını merak ettim. Ama Beşiktaş'ın ne yapamaya çalıştığını 1. dakikadan 90. dakikaya kadar çalıştım.

 

Ben gideyim mi antrenmana belki faydam olur. Futbol yorumcusu Rıza hoca. Rıza hocanın yorumlarını ben bir teknik direktöre sorayım. Şikayet ediyor ya kadrodan... O zaman gelmeseydin! Rıza hoca için bu dönem bir sınav. Yukarılara çıkacak mı çıkamayacak mı? Bırak yukarı çıkmayı, aşağıya doğru gidiyor.

 

En tam takım Beşiktaş... Galatasaray'ın dış saha oyunu yok, Fenerbahçe'nin iç saha oyunu yok, Başakşehir'in de seyircisi yok. Bunların hepsi sadece Beşiktaş'ta var.

 

Okay'la Kucka'yı aynı kefeye koymamak lazım. Ligin en çok top kazanan oyuncusu sanırım. Doğru ve iyi oynuyor Okay. İyi oyuncu...

 

Volkan'ın yerine Kameni'yi seçecekse ilk 11'e, Volkan'ın yarısı bile olamaz. Volkan da Beşiktaş maçında kendisini attırmak için uğraştı. Kendisini kaybetti.

HABER YORUMLARI