Panathinaikos'tan Fener'e red!

Haber tarihi: 08 Nisan 2017 Cumartesi 10:45
Panathinaikos'tan Fener'e red!
THY Euroleague’de Final Four hedefleyen Fenerbahçe, son 4 bileti öncesi Panathinaikos’a rakip oldu. Yunanistan’da oynanacak maçlar öncesi de sarı lacivertliler en büyük desteği seyircisinden yoksun olmamak için düğmeye basmıştı. Ancak, sarı lacivertlilere verilen cevap, beklendiği gibi olmadı.

Fenerbahçe Kulübü dün sabah Panathinaikos kulübüne bir yazı göndererek OAKA Spor Salonu'nda oynanacak karşılaşmalar için 200 bilet talebinde bulunmuştu.

 

BEKLENEN OLMADI

 

Sarı lacivertli kulüp iki ülke arasında taraftarlar için uygulanan deplasman yasağının bu maçlar için kaldırılmasını da istemişti.Fenerbahçe'nin bu talebine nasıl yanıt verileceği ise merak konusuydu. Ve o yanıt olumsuz oldu.

 

YAZILI YANIT

 

Panathinaikos Kulübü, Fenerbahçe'nin yaptığı 200 bilet isteğine önceki gece yarısı gönderdiği yazıyla ret yanıtı verdi.Yunan Kulübü gönderdiği yazıda bu maç için sadece Fenerbahçeli yöneticiler ve sporcu yakınlarına salonlarında yer verebileceğini belirtti.

 

GÜVENLİK NEDENİYLE

Bilindiği gibi Euroleague'de salonlara deplasman seyircisinin alınması zorunlu değil.Ancak zaman zaman özel anlaşmalar ile deplasmana taraftar götürülebiliyor. OAKA salonunda çok fanatik bir taraftar topluluğu olan Panathinaikos'un güvenlik nedeniyle böyle bir karar aldığı belirtildi.

 

(Hürriyet)

HABER YORUMLARI