İrem Derici'den Bursaspor açıklaması

Haber tarihi: 26 Ekim 2017 Perşembe 16:27
İrem Derici'den Bursaspor açıklaması
İrem Derici yoğun bakımda yattığı dönemde sosyal medya hesabından Bursaspor ile ilgili paylaşılan içerikle ilgili açıklama yaptı.

Bursa konseri öncesi sosyal medyada tepki ile karşılaşan İrem Derici hakkındaki iddialarla ilgil açıklama yaptı. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında Bursa Atatürk Stadyumu Meydanında sahne alacak olan Derici sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

 

Bursalı kullanıcılar tarafından sosyal medyada başlatılan #Bursasanaağırgelirİrem başlıklı içerik ile İrem Derici'nin Bursa konserini iptal et çağrısı karşısında genç sanatçıdan açıklama geldi.

 

Sosyal medya hesabında bir video paylaşan İrem Derici, "Benim yoğun bakımda yattığım dönemde, tekrar altını çiziyorum yoğun bakımda yattığım dönemde, twitter hesabım art niyetli kişiler tarafından ele geçirilmiş ve saçma sapan içerikler beğenilip paylaşılmış, bunlar arasında Bursaspor ile ilgili saçma sapan bir içerikte var. Benim ne futbolla ne de futbol fanatizmiyle bir alakam yok. Bursa'yı ve Bursaspor'u yaşadığım şehirden daha çok seviyorum. Ne olur elinizi vicdanınıza koyun ve pazar günü konserde görüşelim" dedi.

 

İrem Derici'nin sosyal medyadan yaptığı açıklamaya birçok kullanıcı yorum yazarak Bursa'ya gelmesi gerektiğini dile getirdiler.

 

 

HABER YORUMLARI