İlhan Mansız'dan Berna Keklikler'e şaşırtan teklif!

Haber tarihi: 21 Haziran 2017 Çarşamba 19:04
İlhan Mansız'dan Berna Keklikler'e şaşırtan teklif!
Survivor 2017'den Kıbrıs finalleri öncesi elenen son yarışmacı olan İlhan Mansız hakkında eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu'ndan çok konuşulacak bir açıklama geldi.

TV8'de ekrana gelen 'Survivor Panoroma' programında yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu, İlhan Mansız'la ilgili tüyleri diken diken bir gerçeği açıkladı. Hakan Hatipoğlu, Kıbrıs finalleri öncesi yarışmaya veda eden eski futbolcu İlhan Mansız'ın Survivor'da geçtiğimiz günlerde elenen Bernan Keklikler'e duygulandıran bir teklifte bulunduğunu söyledi.

 

CANLI YAYINDA AÇIKLADI

 

Hakan Hatipoğlu, dün Survivor Panoroma'ya katılan Berna Keklikler'in kuliste sohbet ederken kazandığı araba ödülünü ne yapacağı konusundaki görüşlerini söylerken önemli bir itirafta bulunduğunu söyledi. Berna Keklikler'in yapılan sohbet esnasında, sosyal medyada İlhan Mansız'ın araba ödülünü Berna'ya bilerek verdiği şeklindeki konuya değinerek "İlhan Mansız çok iyi yarıştı, ama ben kazandım" dedi.

 

"KAZANIRSAM, DİĞER ARABA ÖDÜLÜNÜ SANA VERİRİM"

 

Hakan Haitipoğlu'yla kulis içerisinde konuşmaya devam eden Berna Keklikler, Hakan Hatipoğlu'na, İlhan Mansız'ın bana araba ödülü öncesi yanıma gelerek "Bu arabayı ben kazanırsam, daha önce kazandığım araba ödülünü sana veririm" dediğini belirtti.

 

 

HABER YORUMLARI