Gökhan Karadeniz gideceği takımı açıkladı!

Haber tarihi: 20 Nisan 2017 Perşembe 16:30
Gökhan Karadeniz gideceği takımı açıkladı!
Göztepe'den devre arası transfer döneminde Bandırmaspor'a kiralanan Gökhan Karadeniz, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a konuştu.

'Göztepe maçına ayrı motive olmadım'

 

Göztepe karşılaşmasına iyi hazırlandıklarını belirten Gökhan Karadeniz, "Göztepe maçına ayrı bir motive olmadım. Her maçta aynı futbolu oynamaya çalışıyorum. Bu maça takım olarak iyi hazırlandık. Düşme hattındaki takımız bu maçı kazandık ve çok mutluyuz" dedi.

 

'Hedefim büyük takımlar ve Milli Takım'

 

Kariyerinde duraklama döneminin olduğundan bahseden Gökhan, büyük takımlarda forma giymek istediğini açıkladı. Genç oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: "İnsanların futbol hayatında iniş-çıkışlar oluyor. Burada benim de hatalarım oldu. Bir buçuk, iki yıl duraklama dönemim oldu, bu süreçte yaşadığım sakatlıkta oldu. Bunlardan ders çıkardım. Büyük takımlarda oynamak istiyorum. Milli Takım hedefim var. Yeteneğime güveniyorum. Trabzonspor'a gitmem benim açımdan süper oldu. Trabzonspor'da hatalar yapmadım, vicdanen rahatım. Trabzonspor'da kalsaydım, her şey faklı olabilirdi. Kendime hala güveniyorum" dedi.

 

'Mustafa Uğur takıma mutluluk getirdi'

 

Mustafa Uğur'un gelişinin takıma olumlu yönde yansıdığını belirten, "Mustafa Uğur hoca karakterli bir insan. İlk defa çalışıyorum. Mustafa hoca takıma mutluluk getirdi. İnşallah bu sezon ligde kalacağız"

 

(Ajansspor)

HABER YORUMLARI